Kőszikla Kiscsoportok

A Kiscsoportok kulcsfontosságú szerepet töltenek be emberi kapcsolataink építésében, és Krisztusban történő növekedésünkben.

A Kőszikla Kiscsoportok olyan 8-14 fős házi, otthoni közösségek, melyek hetente, kéthetente találkoznak, abból a célból, hogy megosszák az életüket, tanuljanak a szentírásból, egymástól és támogassák egymást.
Megízlelhetjük, milyen közösségben lenni másokkal, hiteles módon megismerni egymást, és beszélni arról, hogy mit jelet Jézus követése napról napra.
A gyülekezeti élet legvalóságosabb színhelye egy olyan nappali, ahol közösen tanulmányozzuk Isten Igéjét, keressük a választ kérdéseinkre.

A csoportok többsége igehirdetés alapúak, ahol lehetőségünk van az elhangzott vasárnapi üzenet átbeszélésére.  Ezen túl egyéb tematikájú, evangelizációs, bibliatanulmányozó vagy különböző élethelyzetekhez kapcsolódó csoportok is vannak.

A csoportokat bátorítjuk, hogy évadonként legalább egy közösségi szolgálatban vegyenek részt. Ehhez a gyülekezet is ad segítséget, lehetőség javaslatokat, de a csoport maga is kereshet ilyen lehetőséget a kapcsolatrendszerén belül.

A csoportok meghatározott ideig tartanak, túlnyomó részt az iskolai évadhoz igazodva októbertől májusig.
Bátorítunk, hogy keress egy csoportot, vagy fogadd el a csoportvezetők meghívását, és csatlakozz egy kiscsoportba.
Szeretnénk, ha minél többen tartoznánk egy csoportba, ezért mindenkinek lesz egy kiscsoport otthona, ahova tartozni fog.
Ha csoportot szeretnél indítani az otthonodban, munkahelyeden, vagy bárhol jelezd a vezetőknek, akik segítenek a tanulásban, és anyagokkal látnak el.

Jelentkezés: Tóth Krisztián - toth.krisztian<kukac>kosziklagyulekezet.hu

Aktív csoportok:

• Fiatal felnőttek kiscsoportja (Diósd)
  • Budaörsi Kiscsoport 1.
  • Budaörsi Kiscsoport 2.
  • Budaörsi Kiscsoport 3.
  • Őrmezei Kiscsoport (BP. 11. ker)
  • Budafoki Kiscsoport (BP. 22. ker)
  • Törökbálinti Kiscsoport
  • Budakeszi Kiscsoport

Tervezett csoport:

• Kisgyerekesek + Családosok kiscsoportja (Buda?!)