Ajándékozz SZERETETET

Ahogy az elmúlt több mint tíz évben tettük, ebben az évben is elindítjuk a cipősdoboz akciónkat, bár a vírus miatt kicsit ez is átalakul.

Úgy tűnik, most mindenkinek kicsit vagy sokkal nehezebb, a gyerekekre sajnos ez helyzetüknél fogva hatványozottan igaz, így bízunk benne, hogy a mostani ajándékozásunk ez eddigieknél is nagyobb öröm lesz a számukra.

Ebben az évben is ugyanazokat a gyerekeket, intézményeket szeretnénk megajándékozni, akiket eddig is támogattunk.
  • A budaörsi Bleyer Jakab Általános iskola "Árpád tagozata" számára, ahol tanulásban akadályozott gyerekek számára nyújtanak oktatást.
  • A törkbálinti és budaörsi árvaházakhoz tartozó gyerekeket, akikhez most is személyesen visszük el az ajándékokat.
  •  És továbbra is gyűjtünk a kárpátaljai Kígyósi Napközinek, ahol sokaknak ez lesz az egyetlen karácsonyi ajándék.

Tudjuk, hogy a karácsonyi időszak anyagilag mindenkinek megterhelő, mégis emberi kötelességünk, hogy a jóval nehezebb anyagi helyzetben lévő óvodás és iskolás korú gyermekeket támogassuk, amire szeretnénk lehetőséget biztosítani.

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy gyerekeknek gyűjtünk és igazából nem adományozni szeretnénk, hanem sokkal inkább karácsony alkalmából ajándékozni.

A pénzadományon túl, amire szükségünk van a dobozokba:
  • cipősdoboz, csomagolópapír
  • írószer (filctoll, ceruza, radír, füzet, stb.)
  • ruha (sapka,sál, kesztyű, meleg zokni, póló, ami befér a dobozba)
  • kisebb méretű könyv
  • édesség (keksz, csoki, cukorka)
  • logikai játék, ceruzaelem vagy minden olyan dolog, aminek egy iskolás gyerek örül
Szeretettel várjuk az ajándékokat, melyeket kérlek ne csomagoljatok be, mert igyekszünk nem és kor szerint igazságosan szétosztani őket.

Az adományokat vasárnap 9.30-10.00 órakor személyesen is elhelyezhetitek a gyülekezeti bejárat előtt.

Lehetőség van pénzben is adományozni, ezeket az összegeket le fogjuk vásárolni és az adományok így szintén a dobozokba kerülnek.
Számlaszám:
Kőszikla Baptista Gyülekezet