Isten veletek!

Mindannyiunknak van személyes élménye Terryvel és Mikeal, s mindegyik történet egészen biztos egytől-egyig kedves.

Az IMB szervezet misszionáriusai mintegy hat éven keresztül dolgoztak velünk együtt a Kőszikla gyülekezetben, s mindenki aki ismerhette őket, pontosan tudják, mennyire kedves emberek. Ez alatt az idő alatt mindannyiunk emlékezetébe mély nyomot hagytak, meséljünk akár arról, hogy milyen türelemmel beszéltek velünk angolul, milyen lelkesedéssel szervezték a nyelvi táborokat, a törökbálinti missziókat.

Vendégszerető házi csoportot vittek, szociális jellegű missziókban vettek részt, és Mike a gyülekezet zenei életében is aktívan részt vett. Milyen jó volt hallani őt magyarul énekelni!

A héten fájó szívvel, de haza kellett engednünk őket az Egyesült Államokba. Kívánjuk, hogy áldás kísérje őket a továbbiakban, és soha ne szűnjenek meg olyan bájosak lenni, mint ahogy mi megismerhettük őket. Viszlát Terry és Mike, itt vagy ott, Amerikában vagy majd odaát!

[eper]