Gyülekezeti közösségi nap

Júlis 4-én 10 órakor közösségi nap Pákozd-Sukoró Vadasparkban.

A vadasparkon belül fogunk kibérelni egy fedett, beülős területet, ahol kényelmesen el fogunk férni.
A napsütés vagy eső elől is megvéd, és klasszul lehatárolja a területet is. Mosdók is vannak a közelben.

A célunk, hogy tudjunk valamit pótolni a sok elmaradott találkozásból, beszélgetésből, közös Istenélményből.

A gyülekezet közös grillezős valami amerikai étellel készül (valószínű hotdog), délutáni kalória kiegészítéssel.
Kérünk hozzatok italt magatoknak és ha módodban áll sütit, desszertet amit bedobunk a közösbe.
Vízcsap van a "táborhelyen".

A költségek tekintetében a résztvevőknek az utazást és a vadaspark területére való belépődíjat kell állni. Ez a példa kedvéért 2 felnőtt 2 gyermek esetén 4400 ft.
Amennyiben nehézséget okoz a költség kigazdálkodása, akkor kérlek bizalommal jelezd ITT a diakóniai szolgálat felé. Szeretnénk, ha minél többen össze tudnánk gyűlni.

Védettségi nem kell.

Vihar esetén elmarad, de kisebb esőt simán átvészelünk.